Garance vrácení peněz

TopVue Elite+ (30 čoček)

439 Kč
96% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Elite+ (90 čoček) - 1229 Kč (ušetříte 88 Kč)

Kdy odešleme? pondělí 15.7. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
439 Kč

Kontaktní čočky TopVue Elite+

Jednodenní kontaktní čočky TopVue Elite+ jsou skvělou volbou pro sportovce a pro všechny lidi s aktivním životním stylem. Každodenní výměna čoček vám ušetří čas a starosti, které s sebou nese péče o vícedenní kontaktní čočky. Navíc jde o nejzdravější formu nošení kontaktních čoček.

Kontaktní čočky TopVue Elite+ si můžete vybrat v plusových a minusových dioptriích, takže jsou vhodné pro korigování vidění do blízka (dalekozrakosti – hypermetropie) a do dálky (krátkozrakosti – myopie).

TopVue Elite+ u nás najdete také v těchto baleních:

Materiál čoček TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bioxifilconu A s obsahem vody 58 %. Čočky zůstávají celý den příjemně lubrikované a vlhké díky obohacení materiálu o hyaluronát sodný. Celodenní komfort je tedy zaručen.

Ochrana očí UV filtrem

Jednodenní čočky TopVue Elite+ mají UV filtr, takže přispívají k ochraně očí před UVA a UVB paprsky. Bohužel, kontaktní čočky nepokrývají celé oko, a pro komplexní ochranu oka před těmito škodlivými paprsky je nutné použít sluneční brýle, které chrání celé oko.

Vlastnosti - TopVue Elite+ (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (48)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Marcela Múková

Dobrý den, již přes rok od Vás objednávám tyhle čočky s přítelem a byli úžasné vůbec nevysušují oko, ale poslední 2 objednávky jsou nějaké nekvalitní, hodně se trhají, když si přetřu oko, nedošlo k nějaké výrobní změně, nemáte o tom info? Nebo možná jenom nějaká šarže je špatně vyrobená. děkuji za informaci a přeji hezký den.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že máte s čočkami nepříjemnosti. Zatím informaci o vadné šarži nemáme. Kvalitu každé šarže nejsme schopni kontrolovat, protože ve skladu s čočkami pouze manipulujeme. Obal tak zůstává neporušen do chvíle, než jej otevře kupující. Pokud chcete situaci řešit, můžete čočky odeslat k reklamaci. Přehledný návod, jak postupovat naleznete na naší informační stránce Reklamace a vrácení zboží. Pro více informací kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Hezký den.
Marie Gálisová

Dobrý den, Chci se zeptat pořídila jsem se kontakkní čočky top Vue elite + ale bohužel po opakovaném zkoušení mi prostě z oka několikrát za sebou sklouzly a vůbec se s nimy špatně manipulovalo jakoby byly neforemné a nedržely typický tvar. Můžete mi prosím poradit? Popřípadě poukázat jestli jsem něco udělala špatně . Děkuji moc s pozdravem Marie.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám velmi líto, že se Vám s čočkami TopVue Elite+ špatně manipuluje. Jde o hydrogelové kontaktní čočky a některé hydrogelové materiály jsou velmi jemné a při manipulaci se čočka může ohýbat. Vždy velmi pomůže mít čočku sušší. Toho se dá docílit tak, že jakmile vyjmete čočku z blistru, umístěte ji a hřbet ruky. Mokré prsty od roztoku z blistru si osušte do ručníku, vyhrazeného pro péči o čočky (neměl by pouštět vlákna). Čočku poté umístěte na suchý prst a aplikujte ji na oko. Čočka se ze suchého prstu lépe uvolní. Nebo Vám můžeme doporučit použít na vyjmutí čoček z blistru kleštičky nebo pinzetu. Čočku pomocí pomůcky pak umístíte na aplikátor s nímž se čočky aplikují na oko velmi snadno. Aplikátor má dutinku a když je už čočka v bezprostřední blízkosti oka, držátko aplikátoru s dutinkou se zmáčkne a čočka se uvolní. Poté stačí zamrkat a čočka stabilizuje ve správné poloze. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Dominka Čermáková

Dobrý den, potřebovala bych doporučit nejlepší čočky pro citlivé oči (se sklonem k alergii) dioptrie -5, 25 cylindr -0,5 Osa 10 stupňů Děkuji za vaši odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Očím se sklonem k alergiím většinou více vyhovují hydrogelové čočky jako jsou např. tyto. I jednodenní forma nošení je pro takové oči ideální, protože si každý den berete nové, perfektně čisté čočky. Čočky TopVue navíc disponují službou Garance vrácení peněz, tak nemusíte mít z nákupu obavy. Pokud Vám první dva páry čoček nesednou, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Ze sortimentu jednodenních čoček TopVue Vám můžeme nabídnout ještě TopVue Daily nebo TopVue Blue Blocker. Pro nákup čoček budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -5,25. Jestliže Vás trápí sezonní alergie, doporučili bychom Vám ještě oční kapky Hylo Dual, které jsou určené přímo pro osoby trpící alergiemi. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Jana Krupicová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký tip čoček objednat při cylindru 1,0. V přechozích odpovědích jsem se dočetla o cylindru 0,25, že je zanedbatelný a u čoček TopVue se neřeší - platí to i pro hodnotu 1,0? Nebo jaké jiné jednodenní čočky byste mě doporučili? A ještě další věc, od optika mám u jednoho oka napsánu osu 10, je to nějak pro výběr čoček důležité? Díky za odpověď, Jana

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U oka, kde máte uvedený cylindr, máte uvedenou i hodnotu osy. Toto oko je astigmatické a ke korekci tohoto oka už budete potřebovat torické čočky, protože je již cylindrická hodnota vysoká. Abychom Vám mohli říci, jaké hodnoty zadat pro nákup kontaktních čoček, potřebovali bychom od Vás kompletní zápis pro toto oko. To znamená hodnotu dioptrie, cylindru a osy včetně všech znamének (+, - a =). Předpokládáme, že u druhého oka máte pouze dioptrii a ke korekci tohoto oka Vám postačí klasická sférická čočka. Pokud nám doplníte veškeré údaje, rádi Vám pomůžeme s výběrem čoček. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Romana Hyánková

Dobrý den, mám citlivé oči a jsem krátkozraká -3,25 na obou očí a s 0,25 cylidrem, v optice mi paní na zkoušku dala čočky -3 na obě oči s tím, že se dává v čočkách o tu čtvrtečku méně, ale cylindr v nich není. Čočky jsou měsíční Air Optik, ale jelikož čočky nosím jen někdy a přavažují brýle, tak bych chtěla vyzkoušet jednodenní čočky, které by byly pro mě asi nejlepší. Zvažuji buď teto produkt anebo jsem se ještě dívala na čočky od Biotrue, které se taky přízpůsobí oku a jsou dostatečně hydratované. Popřípadě jaká by byla vaše rada? Děkuji. Hyánková

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky vyzkoušet zajisté můžete. Vždy až samotná zkouška čoček ukáže, jestli čočky uživateli vyhovují nebo ne. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Více, než čočky Biotrue ONEday bychom Vám doporučili spíše kontaktní čočky Proclear 1 Day. Jedná se o čočky, které mají asférický design, který velmi pomáhá při počínajícím astigmatismu, který se u Vás začal projevovat. Pokud Vám však čočky nesednou, není možné na ně uplatnit reklamaci, protože byste měla mít správně čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Poslední věc, kterou bychom chtěli zmínit je, že pokud máte hodnotu dioptrie -3,25, pak by měla hodnota pro nákup čoček zůstat stejná (hodnota cylindru -0,25, je příliš malá a není třeba s ní počítat). Změny, které se vážou na ohniskovou vzdálenost (brýle x čočky) se mění až od hodnoty dioptrie -3,50. Pokud Vám však korekce s dioptrií -3,00 vyhovuje, pak na naši poslední poznámku neberte zřetel. Pokud byste měla další další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Barbora Vondrušková

Nikdy jsem si nemyslela, že se po 10 letech k čočkám vrátím... ale to pohodlí při nošení roušky mi za to fakt stojí. P.S. díky za báječné fungování v této nelehké době

Vavrová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co znamená udaj u čoček na krabičce LOT OF 40 ? U předchozích jsem měla LOT OF 20, co to prosím znamená, děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Toto číslo se mění, protože jde o označení výrobní šarže. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Miluška Matějková

Od té doby co jsou zase v kurzu brýle, tak nosím čočky spíše výjimečně. Takže jednodenní jsou pro mě ideální a tyhle jsou prostě bezva.

Nováková

Dobrý den, uvažuji o vyzkoušení jednodenních čoček TOPVUE. Jen nevím parametry. Na papírku z optiky na brýle mám dioptrie -0,50 pravé i levé; levé oko navíc cylindr -0,25 a AX 130 (což nevím, co je). U vás si mám vybrat ještě i zakřivení a průměr nebo to jsou dané parametry čočky? Děkuji. Nováková

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Naměřený cylindr znamená, že Vás na levém oku trápí astigmatismus. Hodnota je ale tak nízká, že není potřeba s ní u kontaktních čoček počítat. Můžete si tedy pro obě oči objednat dioptrii -0,50. Tyto čočky mají průměr a zakřivení dané. Tyto hodnoty není možné měnit. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Mayer

Na brýle nedám dopustit, ale po práci chodíme s kolegy hrát fotbal, na který si beru čočky a vyndavám je až doma. Prakticky o nich nevím. Jsou dobré.

Mirek

Dobrý den, chci se optat jaký je rozdíl mezi těmito čočkami a staršími TopVue Elite bez pluska? Už tu nemáte starý popis tak nemohu porovnat. Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za otázku. Tyto čočky nahradily původní TopVue Elite. Je mezi nimi velice málo odlišností. Průměr i zakřivení zůstaly stejné, stejně tak prupustnost kyslíku. Tento nový typ má nepatrně vyšší obsah vody. TopVue Elite+ jsou ale vyrobeny z odlišného materiálu. Jde stále o hydrogel, ale trochu jiný typ. U čoček stále platí služba Garance vrácení peněz, takže můžete naprosto bez obav vyzkoušet, jak Vám budou vyhovovat. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Lada

Pro mě zatím nejpříjemnější, co jsem zkusila.

Marcel V.

V oku je celý den necítím. Jsou nejjemnější jaké jsem zatím zkusil. Navíc jednodenní jsou po dlouhém hledání a zkoušení vyhodnotil jako nejlepší.

Eva Boušková

Dobrý den. Již dlouhodobě používám čočky Acuvue TruEye. Doporučili byste mi zkusit Acuvue Moist nebo TopVue Elite? Propustnost kyslíku znamená čím vyšší číslo, tím lepší? Děkuji za radu.Eva Hk

Alena

Jsou super. Celý den o nich nevím a nemusím vůbec používat žádné kapky ani spreje pro víc pohodlí při nošení.

Vašek

U mě taky úplně všechno OK. Jsou to první čočky, u kterých jsem nenašel vůbec žádný problém. Používám je každý den.

Vlasáková Pavla

Někoho možná odrazuje méně známá značka, ale já jsem je vyzkoušela a jsem naprosto spokojená. Myslela jsem si, že cítit čočku v oku je normální, ale zřejmě není. Konečně je to nošení opravu bezproblémové. Jinak cena je za takové čočky celkem nízká.

Andrejka Kumštová

Úplně bombové čočky. Jsou hodně jemné, takže trochu kumšt při nasazování, ale nic, co by se nedalo naučit. V očích ale boží. Vůbec o nich nevím. Nosím je každý den, dělám s nimi úplně všechno. Jsou prostě TOP.

Vanda Líkařová

Doporučuju je všem sportovcům. Na všechny možné aktivity. Lepší čočky jsem ještě nenašla. Prostě o nich nevím ani vteřinu.

Hannah

Lepší čočky jsem ještě nevyzkoušela. Zatím nosím brýle, ale myslím, že je postupně úplně odložím a budu nosit každý den tyhle čočky.

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost změny čoček. Standardně používám čočky se zakřivením 8,4 (mám ale pocit, že nesedí úplně ideálně a chci najít lepší). Bude rozdíl v zakřivení z 8,4 na 8,6 problém? Děkuji za radu.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za dotaz. U těchto kontaktních čoček by rozdíl v zakřivení neměl působit problémy. Nové čočky je vždy nutné vyzkoušet a posoudit, jak jsou pohodlné a příjemné. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly z jakéhokoli důvodu, můžete nám je vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, napište nám. Mějte krásný den.
Alžběta Kralická

Rozhodně doporučuji. Do jiných bych už nešla. Rozhodně se už nevrátím k čočkám na měsíc.

Anna P.

Dobrý den. Je problém, když mám zakřivení 8.50? Přemýšlím, že bych tyto čočky zkusila. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento minimální rozdíl by Vaše oči neměly při nošení nijak pocítit. Pokud čočky vyzkoušíte a pocítíte jakékoli nepohodlí, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Budeme rádi, když se s dalšími dotazy obrátit opět na nás. Mějte krásný den.
Ivan B.

Doporučuji na sport. Mně skvěle padly do oka :)

Lenka

Dobrý večer, prosím o radu, manžel pracuje denně na počítači, jsou tyto kontaktní čočky pro něj vhodné? Jak objednat, když zde není na jaké oko tyto dioptrie má, na pravé má -3 a na levé -2,5. Doposud si objednával měsíční čočky a před 14 dny měl oko rudé a řezalo ho,takže nyní nosí brýle a má strach si čočky nasadit, proto jsem mu chtěla objednat jednodenní čočky. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Elite mají vysoký obsah vody a jsou velmi jemné. Samozřejmě neznáme všechny individuality očí a slzného filmu nositele, ale pokud by snad čočky nebyly pohodlné, je možné využít služby Garance vrácení peněz. Doporučujeme k čočkám objednat také oční kapky Laim Care gel drops, které v případě nepohodlí očím uleví a zvýší komfort nošení čoček. Při odlišných dioptriích pro pravé a levé oko je nutné objednat dvě balení čoček. Do košíku tedy vložíte jedno balení s dioptrií -3,00 a následně vložíte druhé balení, kde zadáte dioptrii -2,50. Můžete také vložit do košíku obě balení s různými dioptriemi najednou, když si kliknete na "vybrat parametry i pro druhé oko". Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.
Jiří

Dost jsem se čočkám bránil. Ale poslední rok jsem začal hodně sportovat a to s brýlemi už nešlo. Elite byly moje první čočky a hnedka mi sedly. Doporučuji!

Štefl Standa

Jsou naprosto perfektní. Vážně jako kdybych v oku nic neměl.

Šimon Daněk

Dobrý den, jiné čočky si už neobjednávám. Jsou totiž super úplně na všechno. Jsou pohodlné i během celodenní namáhavé tůry v horách. Určitě doporučuji všem!

Hana J.

krásně sedí na oku. neškrabou a jsou super na každodenní nošení

Agáta Schulzová

Elite jsou nejlepší. Hodně sportuji a osvědčily se mi jak na horách, tak u moře. Nosím je na běhání, do posilovny a na kolo a nemám si na co stěžovat. Ani o nich nevím.

Terka Š,

Neuvěřitelně pohodlné!

Aleš Chladil

Vydržím je mít nasazené klidně přes 12 hodin a přitom to neovlivní jejich pohodlí.

Duc Tran

Dobrý den, je tyhle čočky a TopVue Daily stejné? Musím reaplikovat nebo ne? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, parametry zakřivení a průměr jsou stejné, čočky by Vám tedy měly sedět. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Veronika

Vynikající čočky, v oku necítím, celý den bez problémů

Alena Nováková

Tyto čočky mi vyhovují, v oku nejsou cítit, nedrazdi.

Petra Šišajová

Pohodlné, ale při stejných dioptriích jako má běžné měsíční čočky neúplně ostré vidění.

Irena Jelínková

Bohužel pro mne nevhodné, při mrkání se mi čočky hýbaly.

Alzbeta

Velmi pohodlné jednodenní čočky na dovolenou, i když mi trošku "plavou". (Obvykle nosím měsíční s parametry 8.60 a 14.00)

Petra Vacířová

Nejlepší čočky, co jsem kdy měla, mám je celý den v práci a vůbec o nich nevím. Doporučuji!

Hana

Pohodlné čočky na práci s počítačei i na sport, super, doporučuji

Miroslav

Velice příjemné čočky, vyzkoušel jsem již několik různých a tyto jsou mezi nejlepšími. A za skvělou cenu. Miroslav

Lucie Peroutková

Mám je již druhý týden a jsou fakt super. Povedlo se mi s nimi i na chvíli usnout u televize a nemusela jsem je ani promrkat, jsou velmi pohodlné. Spokojenost

Marta

Jsem velice spokojená, čočky jsou rozhodně nejpohodlnější, které jsem kdy nosila

Romana S.

Paráááááda, nevím o nich až než jdu na kutě ;-)

Míla N.

velmi pohodlné, nepřekáží mě ani neobtěžují, doporučuji :)

Monika

Velice pohodlné, mohu doporučit

Andrea Losová

Dobrý den, je nutné tyto čočky ukládat na noc do roztoku? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, tyto kontaktní čočky jsou jednodenní, tudíž nepotřebujete roztok ani pouzdro. Jednoduše si každé ráno nasadíte nový pár, který večer vyhodíte. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Roll

dobře se nandávájí a ani nevím že je mám, určitě ještě koupím