Garance vrácení peněz

TopVue Elite+ (90 čoček)

1 229 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Elite+ (180 čoček) - 2329 Kč (ušetříte 129 Kč)

Kdy odešleme? pondělí 27.5. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
1 229 Kč

Kontaktní čočky TopVue Elite+

Jednodenní kontaktní čočky TopVue Elite+ jsou skvělou volbou pro sportovce a pro všechny lidi s aktivním životním stylem. Každodenní výměna čoček vám ušetří čas a starosti, které s sebou nese péče o vícedenní kontaktní čočky. Navíc jde o nejzdravější formu nošení kontaktních čoček.

Kontaktní čočky TopVue Elite+ si můžete vybrat v plusových a minusových dioptriích, takže jsou vhodné pro korigování vidění do blízka (dalekozrakosti – hypermetropie) a do dálky (krátkozrakosti – myopie).

TopVue Elite+ u nás najdete také v těchto baleních:

Materiál čoček TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bioxifilconu A s obsahem vody 58 %. Čočky zůstávají celý den příjemně lubrikované a vlhké díky obohacení materiálu o hyaluronát sodný. Celodenní komfort je tedy zaručen.

Ochrana očí UV filtrem

Jednodenní čočky TopVue Elite+ mají UV filtr, takže přispívají k ochraně očí před UVA a UVB paprsky. Bohužel, kontaktní čočky nepokrývají celé oko, a pro komplexní ochranu oka před těmito škodlivými paprsky je nutné použít sluneční brýle, které chrání celé oko.

Vlastnosti - TopVue Elite+ (90 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (25)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ivana Hetfleišová

Dobrý den, dosud jsem mnoho let používala měsíční čočky Air Optix Aqua, dioptrie -6 a -7. Teď mi byly doporučeny denní čočky z důvodu zánětu rohovky, samozřejmě po zhojení oka. Objednala jsem si proto denní čočky TopVue Elite+, hlavně proto, že mají stejný průměr i zakřivení, UV filtr a podle recenzí jsou pohodlné. Po prvním vyzkoušení mě ale tlačí v očích a hlavně přes ně špatně vidím, jakoby měly silnější dioptrie. Všechno mám přeostřené a nablízko vůbec nevidím. Je možné, že by dioptrie měsíčních a denních čoček byly odlišné? Nebo je to jen typem čoček? Nikdy jsem nezkoušela jiné, než Air Optix Aqua. Koupila jsem po 90 čočkách na každé oko a asi je budu muset vrátit. Mohli byste mi doporučit jinou variantu? Mockrát děkuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Je nám líto, že Vám čočky TopVue Elite+ nevyhovovaly. Jestliže potřebujete čočky vrátit, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Co se týká výběru čoček, tak bychom Vám doporučovali takové čočky, které jsou co nejvíce podobné těm, které jste doposud nosila. Air Optix Aqua jsou ze silikon-hydrogelového materiálu a čočky TopVue Elite+ jsou z hydrogelového. Proto bychom Vám z řady TopVue doporučili spíše kontaktní čočky TopVue One+. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, takže pokud by Vám ani tento typ čoček nevyhovoval, mohla byste službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Rozdíl v dioptriích měsíčních a denních čoček je nepravděpodobný, jde spíše o rozdílnou optiku čočky nebo odlišnost tvaru, který neodpovídá tvaru oka. Tím pádem čočka nesedí na správném místě a korekce zraku tak není perfektní. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Barbora Vykouková

Dobry den s ohledem na dotaz nize prepokladam, ze pokud obvykle nosim zakriveni 8.7, 8.6 by nemel byt zasadni problem? Je to tak? Dekuji, Vykoukova

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Jde o velmi malý rozdíl v zakřivení, který by sám o sobě neměl pro oči představovat problém. Kdyby Vám snad na čočkách cokoli nevyhovovalo, je u čoček možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
zaneta jirsova

Dobry den ,mam zakřivení 9,mohu mit 8,6 .Dekuji za odpoved

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Rozdíl je sice větší, ale dnešní kontaktní čočky jsou velmi přizpůsobivé. Určitě není problém, když čočky TopVue Elite+ vyzkoušíte. Je u nich totiž zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám nevyhovovaly, můžete nám je poslat zpátky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Anonymous

Vyhovují mi jednodenní čočky. S touto značkou jsem nadmíru spokojený.

Věrka Písková

Vždy velká spokojenost. Jsou to moje první čočky.

Barbora Šťastná

Vždycky u vás čočky nakoupím levně. Jsem s nimi spokojená už nějaký ten pátek.

Val

Zvykla jsem si na každodenní nošení čoček, takže pro mě nemá význam objednávat menší balení. Cena je super, kvalita čoček perfektní.

Anonymous

Elite mě zaujaly asi před rokem, hlavně kvůli doporučení na sporty. Nosím je od té doby na každý trénink. Měl jsem předtím Acuvue a nebylo to úplně ono. S Elite je nošení pohodlnější a i levnější.

Lucie

Hodně cestuji a tyhle čočky jsou perfektní. Jiné už nenosím. Cena je skvělá. Není mi líto, vzít si třeba i dvě čočky za den, když je nějaká zvláštní situace. Jsem s vaším obchodem vážně neuvěřitelně spokojená,. Děkuji za vše :)

Matušková D.

Od té doby, co jsem je poprvé zkusila, jsem si brýle už nenasadila. Jsem z nich nadšená.

Sára Urbanová

Kupuji je v akci a cena je perfektní. Čočky jsou skvělé. Začala jsem s občasným nošením, ale teď už si den bez nich ani neumím představit.

Andrea

Neuvěřitelná cena. Čočky jsou naprosto hravě srovnatelné (ne-li lepší) s mnohonásobně dražšími. Jsem s nimi moc a moc spokojená.

Erika Suchanová

Objednala jsem je pro dvanáctiletou dceru a jsou to jediné čočky, které snese v očích. Ať jsme zkusily jakékoli jiné, pořád je cítila. U nás doma spokojenost :)

Novotný Pavel

Jsem spokojený. Objednávám jen tyhle čočky a jen od vás. Už několikrát jste mě přesvědčili, že jste spolehlivý obchod.

Ester Klabounová

Čočky chválím a obchod taky. Jsem spokojená. Nikdy jsem neměla problém s objednávkou ani s čočkama.

Hana S.

S TopVue Elite jsem velmi spokojená, jsou pohodlné a komfort jednodenních čoček mi naprosto vyhovuje.

VAlerie

nejjemnější, nejpoholdnější, nejúžasnější

Berenika K.

Jsou tak jemné, že o nich vážně nevím celý den. Takové čočky jsem ještě neměla. Jsou maličko modré a moje oči s nimi vypadají moc krásně

Venca Škarda

Oblíbil jsem si jednodenní čočky, protože krom toho, že je nasadím a vyndám, s nimi nemusím nic jiného dělat. Vyhovuje mi kvalita i cena. Určitě můžu všem doporučit

Šmiedová

Kvalitní čočky, po aplikaci skvěle drží a nedřou ani k večeru.

Marek Krejčí

Už jedině jednodenní čočky, jsou možná dražší, ale za to pohodlí to stojí a tyhle nemají chybu.

Košny

Pohodlné používání, přijde mi škoda je vyhazovat na konci dne, když jsou ještě pohodlné, ale zatím to psychicky zvládám :D

Hanka Sklenářová

Vše bez jediného problému, čočky jsou komfortní, snadno se aplikují a dobře sedí i při sportu.

Boris Holý

Koupil jsem si je na dovolenou, jsou za super cenu, velmi pohodlné a ještě se mi nestalo, že bych na ně potřeboval použít kapky..

Jan

prima úspora na dobrých čočkách, cena je ideální a čočky mi moc vyhovují