Garance vrácení peněz

TopVue Monthly (6 čoček)

359 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 27.5. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 249 Kč 209 Kč
Osobní odběr od 39 Kč *
PPL od 75 Kč *
Česká pošta od 75 Kč
GLS od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
359 Kč

Výhodné balíčky

Komfortní čočky za velmi příjemnou cenu

Začátkem roku 2011 jsme představili trhu nové měsíční kontaktní čočky TopVue, které svými parametry vyhovují 99 % nositelů. Jedná se o velmi pohodlné dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky - hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den. Hyaluronát sodný, respektive kyselina hyaluronová, je látka, která je pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubů a jiných míst je obsažená také v očním sklivci.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Přestože se bohužel jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue se pyšní velmi stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně stejnou diptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

UV filtr

TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Je samozřejmě lepší, pokud čočky UV filtr obsahují, ovšem nelze se spolehnout pouze na něj, neboť čočka zakrývá pouze část oka. Větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je tedy potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Technologie AQUAMAX

topvue - technologie aquamax Technologie AQUAMAX používá nový postup při aplikaci UV filtru při výrobě kontaktních čoček, který nemá negativní dopady na její vlastnosti. Kontaktní čočky TopVue Monthly tím získaly lepší mechanické vlastnosti jak pro aplikaci do očí (lepší manipulace), tak pro jejich komfort.

Způsob užívání

TopVue Monthly nejsou určené k ponechání v oku po dobu spánku. Na konci dne je potřeba čočky vyjmout, vydezinfikovat a na noc uložit do roztoku. Každý pár je potřeba nahradit novým po uplynutí 30 dní od prvního použití.

Použitým materiálem je hydrogel Polymacon. Obsah vody činí 38 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti - TopVue Monthly (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 38%
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Polymacon
Jméno produktu: TopVue Monthly
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (46)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ilona

Dobrý den na jedno oko mám -00,00 a na druhé+00,50, jaký druh mám prosím zvolit.Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu budete potřebovat klasické sférické čočky, a to pouze na druhé oko z Vašeho zápisu. Jestliže s čočkami nemáte zatím zkušenosti, doporučili bychom Vám začínat s jednodenními např. TopVue Elite+. Pakliže máte zájem o měsíční čočky, můžete zkusit TopVue Monthly, ale budete k čočkám potřebovat i vhodný roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Při nákupu zadáte hodnotu dioptrie +0,50. Oko s hodnotou dioptrie +0,00 (plano) korekci nepotřebuje. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky v nějakém směru nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice za čočky se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Iveta Klímová

Jedno oko -3,25 a druhé -3,75. Jak správně zvolit dioptrie u kontaktních čoček. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Od dioptrické hodnoty -3,50 je nutná korekce hodnot dle přepočtové tabulky sférické vrcholové lámavosti. Proto budeme muset dioptrii -3,75 upravit na -3,50. Hodnota dioptrie -3,25 zůstane bez změny. Hezký den.

Marie M.

Jedny z nepohodlnějších, který jsem kdy měla. Jsou mi moc příjemné nevím jestli je to tím okrajem nebo materiálem, ale zkrátka o nich celý den nevím.

Václav M.

Moje oči vyžadují hydrogely. Tyhle jsou mi opravdu pohodné a sedly na první dobrou.

Lojza

Bezkonkurenční cena. Při nošení o nich nevím, stejně jako o dvakrát tak drahých čočkách.

Dáša

Jsou příjemné. Nemám důvod je měnit.

Lenka Eliášová

Nemám s nimi žádný problém. Nenašla jsem jedinou chybičku. Během dne na ně vůbec nemyslím, protože je necítím. Nasadit mi jdou snadno.

Chytka T.

Perfektní. Jsou levné, ale jsou i super pohodlné. Pro mě fakt TOP!

Šašek Pavel

Hlásím šťastné a spokojené nošení již tři roky :) Zároveň i spokojenost s obchodem. Pracujete rychle a spolehlivě. díky!

Anet

Super, super, super. Nemám jedinou výtku.Byla jsem s nimi spokojená snad pět let.

Anonymous

Používám čočky ACUVUE Oasys zakřivení 8,4 mohu vyskoušet některé z řady TOPVUE.Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Kontaktní čočky TopVue mají asférický design, který má vliv právě na zakřivení - čočka není klenuta klasicky kulovitě, ale postupně se zplošťuje. Zakřivení těchto čoček se tedy mění prakticky v každém bodě. Zakřivení tím pádem nemusíte věnovat tak velkou pozornost. Důležitější je určitě vybírat čočky podle vlastností materiálů. Z řady TopVue Vám proto doporučujeme čtrnáctidenní čočky TopVue Premium a měsíční TopVue Air. Kdyby Vám snad čočky nebyly z jakéhokoli důvodu pohodlné, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.
Vohrádka Luděk

Snadno se mi s nima pracuje. Do oka se mi podaří nandat napoprvé. U jiných čoček jsem měla často problém. Vyhovují mi ve všem

Kupka Š,

Spokojenost :)

Monika

Dobrý den, doteď jsem nosila čočky Air Optix Aqua, mohu je zkusit nahradit čočkami TopVue Monthly? Nebo budou lepší TopVue Air? Jde mi o to, že občas čočku v oku cítím a je to velmi nepříjemné, proto mě zaujaly tyto s "velmi tenkými okraji". A ještě prosím, je na tyto čočky vhodný roztok ReNu MultiPlus a také AO Sept Plus? Moc děkuji za radu

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme, že jste se na nás obrátila. Kontaktní čočky Air Optix jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogelového typu. U TopVue Monthly je použit materiál hydrogelový. Pokud Vám silikon-hydrogelový materiál a jeho vlastnosti zcela nevyhovují, můžete vyzkoušet TopVue Monthly nebo TopVue Plus. U obou typů čoček lze případně využít službu Garance vrácení peněz. Vyzkoušet samozřejmě můžete i TopVue Air, které jsou sice ze silikon-hydrogelového materiálu, stejně jako Air Optix, ale mají vyšší obsah vody. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Mojmír Dryml

Lze k těmto čočkám roztok Opti-Free Express? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za dotaz. Roztok OPTI-FREE Express je víceúčelový a představuje komplexní péči o všechny měkké kontaktní čočky. Je tedy vhodný i k těmto TopVue Monthly. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Jan Vitín

350 Kč za čočky na tři měsíce je pecka. O tomhle si můžete u předražených značek nechat zdát. Přitom tyhle jsou lepší než celé Biofinity.

kamila hořická

Měsíční čočky jsem nosila vždycky a tyhle mi vyhovují nejlépe ze všech, které jsem zkusila. S postupem věku ale možná přejdu na jednodenní čočky, ale u značky určitě zůstanu.

Lída Kreuzerová

Všichni čočky chválí a já také nemám nic negativního, co bych k nim napsala. Problém jsem s nimi nikdy neměla.

Ivan Trachta

Hezky a snadno se mi nasazují. Nemám důvod ke stížnostem :)

Škardová L.

Zdravím. Souhlasím s ostatními zákazníky. Čočky jsou příjemné a pohodlné. Vždy mi vydržely celý měsíc.

Zdenda R.

Používám je už několik let a kvalita se nezměnila. jsou pořád stejně super. určitě můžu doporučit

Štěpán

jsou tak tenoučké a příjemné. oči mají celý den krásný vzhled bez začervenání a tak.

Radka Průšová

Vyndavám je pravidelně na noc a slouží skvěle

K.Horák

Poprvé jsem je vyzkoušel před rokem a od té doby jiné nepoužívám.

Petr Barcal

Jsou pohodlné, nevysychají a ni neřežou při delším nošení.

Adam Otruba

Moje první měsíční čočky, jsou cenově výhodné a naprosto pohodlné, určitě si je ještě koupím

Nela

Dobrý den, mám zakřivení 8.5, mohu je i přesto vyzkoušet?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, ano, můžete je vyzkoušet. Na kont. čočky TopVue se vztahuje tzv. Garance vrácení ceny. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, lze je vrátit zpět.

Libor

Jsou v očích celý den velmi pohodlné a i přes tenké okraje se s nimi lehce manipuluje.

Alice Pavlíková

Kvalitní a bezproblémové nošení. Ani ke konci měsíce v oku neškrábou.

Kamil O.

Je možné čočky zakoupit v nějakém balení s roztokem? Díky

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, ano, tyto čočky momentálně nabízíme i ve výhodném balení s roztokem Gelone 360 ml a Laim-Care 400 ml.

zuzu

Dobry den, tyto cocky jsem vyzkousela nedavno po precteni skvelych komentaru k nim. Drive jsem pouzivala Air Optix, ale delsi dobu jsem je "citila" v oku, tak jsem se ohlizela po necem jinem. Tyto cocky jsou super, absolutne nevim ze je mam v oku. Jen jsou o dost tenci nez ty, ktere jsem drive pouzivala a tak se mi ted stalo dva dny po sobe, ze se mi cocka trhla blizko u okraje, ac jsem opravdu opatrna :(

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, tenké kont.čočky zaručují vysoký komfort nošení, ale manipulaci s nimi je nutné přizpůsobit. S případnou reklamací prasklých kont.čoček se prosím obraťte na náš zákaznický servis, určitě se Vám vynasnažíme vyjít vstříc.

Mára

Suprové měsíční čočky! Lehce se nasazují a v oku jsou velmi příjemné.

Milada

Velice pohodlné čočky. Skvělá cena a rychlé doručení! Doporučuji

Petra

Tyto čočky jsou naprosto v pohodě. Protože mám často pocit suchých očí, preferuji hydrogelové čočky před silikon-hydrogelovými. Protože obsah vody je u hydrogelu mnohem vyšší.

Iveta Č

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda mohu kontaktní čočky TopVue Monthly (6 čoček) používat s roztokem AO Sept plus. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den,

roztok AO SEPT PLUS HydraGlyde je určený k dezinfekci všech druhů měkkých kontaktních čoček. Nemusíte se tedy obávat použití tohoto roztoku na kontaktní čočky TopVue Monthly.

Renata G.

příjemné čočky, naprosto v pohodě

Anonymous

čočky jsem začala používat, protože ty, co jsem nosila, se přestaly vyrábět. Jsem docela ráda, že se to stalo, protože jinak bych se ke zkusení nových neodhodlala, přitom tyto jsou lepší a levnější, než ty původní. Doporučuju

Majka

Tyto čočky používám už několik let a neměnila bych, jsou tak pohodlné, že zapomínám, že je mám a usínám v nich u televize. Po probuzení žádné problémy, prostě čočky vyndám a uložím a žádné podráždění ani zarudnutí.

Veronika

Dobrý den, doposud jsem používala čočky Avaira, ale poslední dobou mě večer začínají pálit oči, tak bych ráda vyzkoušela jiné čočky. Můžu se tedy zeptat zda jsou tyto čočky kvalitou srovnatelné s Avairou? Moc děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den Veroniko, ano, kvalitativně srovnatelné jsou a rozhodně Vám na vyzkoušení kontaktní čočky TopVue doporučujeme. Může se však samozřejmě stát, že Vám nebudou tyto kontaktní čočky vyhovovat (jiný materiál, jiné parametry i konstrukce kontaktních čoček), v tomto případě je můžete bez obav vrátit v rámci poskytované garance vrácení peněz.

Iveta

Dobrý den .Jaký je prosím rozdíl mezi TopVue Monthly a TopVue weekly.Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den Iveto, TopVue Monthly jsou čočky určené k dennímu nošení s výměnou po 30 dnech, oproti tomu TopVue Bi-weekly jsou čočky určené k dennímu nošení s výměnou po 14 dnech. Liší se i materiálem a parametry.
Aneta

Prvních pár dní jsem si musela na čočky zvykat, ale poté už jsou super, v oku je vůbec necítím což je po dlouhé době svátek, protože ty co jsem měla předtím jsem cítila při každém mrknutí. Rozhodně doporučuji

Odpověď info@cocky-optika.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení kontaktních čoček TopVue.

Míla V.

Už nemusíte odpovídat přehlédla jsem používání :)

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za komentář. Kontaktní čočky TopVue nejsou určené k přespávání, na noc je tedy nutné čočky vyndat a uložit do pouzdra s roztokem. Připomínáme jen, že kontaktní čočky určené pro přespávání nejsou vhodné pro všechny nositele kontaktních čoček a tento prodloužený způsob nošení čoček je nutné konzultovat s odborníkem - očním specialistou, který se aplikací čoček zabývá.

Míla V.

Dobrý den ráda bych se zeptala, zda-li tyto čočky jsou i na spaní nebo jestli si je před spaním musím vyndávat. Mám čočky na spaní a jsem s nimi spokojena nemusím se o nic starat. Děkuji

Michaela

Dobrý den, ráda bych zkusila tyto čočky. Nosím čočky Acuvue od Johnson. Je možné přejít na tyto čočky bez předchozí konzultace s lékařem. A jsou opravdu kvalitní? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, zkusit je určitě doporučujeme. Jde o velmi kvalitní kontaktní čočky s asférickým designem, lubrikované hyaluronátem sodným a s velmi tenkými okraji, které přispívají k pohodlí při nošení čoček. O jejich kvalitě se můžete přesvědčit sama a nemusíte se díky garanci vrácení peněz obávat zmařené investice.

Petr

Vyzkoušel jsem a jsem mile překvapen, čočky jsou velmi pohodlné. Jak je vidět, tak to co je levné nemusí mít špatnou kvalitu.

KArel

je to etfailcon nebo polymacon?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, 14ti denní kontaktní čočky TopVUE jsou vyrobeny z Etafilconu a měsíční z Polymaconu (tento materiál má lepší vlastnosti - kontaktní čočky mohou být tenčí a přesto si při manipulaci zachovávají svůj tvar).