TopVue One+ (5 čoček)

92 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 6.2. zvolte parametry
92 Kč
Osobní odběr od 29 Kč
PPL od 69 Kč
Česká pošta od 69 Kč
GLS od 95 Kč
Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma

Jednodenní čočky TopVue One+

Hledáte čočky vhodné na sport i na dlouhé hodiny u počítače? Pak jste na správné stránce! Jednodenní čočky TopVue One+ kombinují to nejlepší z hydrogelu a silikonu. Výsledkem je silikon-hydrogelová čočka bohatá na vodu (53 %) s vysokou prodyšností pro kyslík.

TopVue One+ jsou k dispozici v plusových a minusových dioptriích a spolehlivě korigují dalekozrakost a krátkozrakost. Jejich materiál je jemně zabarven, aby se vám s čočkami snadněji manipulovalo při nasazování i vyndávání.

Tyto jednodenní silikon-hydrogelové čočky jsou dostupné v balení 5 kusů,balení 30 kusů a balení 90 kusů.

Jak je u značky TopVue zvykem, platí u těchto TopVue One+ služba Garance vrácení peněz, takže můžete čočky vyzkoušet bez jakýchkoli obav ze zbytečné investice!

Vlastnosti pro extra pohodlí

Asférický design - tato konstrukce čočky má pozitivní vliv na kvalitu vidění. Zabraňuje zkreslenému vidění při pohledu přes okraj kontaktní čočky. Asférický design čoček se rovněž doporučuje osobám s velmi nízkým astigmatismem.

Úprava okrajů - při výrobě TopVue One+ jsou okraje čoček upraveny technologií zvanou Smooth Ski Shape. Oči ani oční víčka čočku při nošení absolutně nepocítí.

Hyaluronát sodný - TopVue One+ jsou uloženy v blistru ve fyziologickém roztoku. Roztok je obohacen o hyaluronát sodný, který je dokonale biokompatibilní a navíc funguje jako lubrikant. Čočka tedy bude pohodná ihned po nasazení.

Zdravé a jednoduché nošení čoček

Protože jsou čočky TopVue One+ jednorázové, ráno si je nasadíte a večer vyhodíte. Nepotřebujete k nim žádné pouzdro, žádný roztok ani žádné další příslušenství. Každodenní výměna čočky je navíc považována za nejzdravější způsob nošení, protože si každý den nasadíte novou a dokonale čistou čočku.

Taková kombinace představuje ideální čočky pro aktivní životní styl – cestování, sport, dlouhé nošení… TopVue One+ vás podrží v každé situaci.

Vlastnosti - TopVue One+ (5 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 5 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 53%
Propustnost kyslíku: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Markéta

Dobrý den, jsou tyto jednodenní čočky vhodnou alternativou k měsíčním top vue air? Nikdy jsem jednodenní čočky neměla, tak nevím, jaké vybrat. Materiál i hodnoty zakřivení jsou totožné. Dekuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto čočky jsou dobrou volbou. Ovšem ač jsou čočky také ze silikon-hydrogelového materiálu, jde o jiný typ, takže Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky v tomto směru budou vyhovovat. Snášenlivost jednotlivých materiálů je velmi individuální záležitost. Z hlediska velikostních parametrů by problém být neměl. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Novotný

Nalákala mě cena a opravdu hodně překvapila kvalita. Čočky jsou opravdu příjemné celý den.