TopVue One+ (5 čoček)

92 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.4. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Osobní odběr od 39 Kč *
PPL od 75 Kč *
Česká pošta od 75 Kč
GLS od 95 Kč
* Pro objednávky nad 1 200 Kč je poštovné zdarma
92 Kč

Jednodenní čočky TopVue One+

Hledáte čočky vhodné na sport i na dlouhé hodiny u počítače? Pak jste na správné stránce! Jednodenní čočky TopVue One+ kombinují to nejlepší z hydrogelu a silikonu. Výsledkem je silikon-hydrogelová čočka bohatá na vodu (53 %) s vysokou prodyšností pro kyslík.

TopVue One+ jsou k dispozici v plusových a minusových dioptriích a spolehlivě korigují dalekozrakost a krátkozrakost. Jejich materiál je jemně zabarven, aby se vám s čočkami snadněji manipulovalo při nasazování i vyndávání.

Tyto jednodenní silikon-hydrogelové čočky jsou dostupné v balení 5 kusů,balení 30 kusů a balení 90 kusů.

Jak je u značky TopVue zvykem, platí u těchto TopVue One+ služba Garance vrácení peněz, takže můžete čočky vyzkoušet bez jakýchkoli obav ze zbytečné investice!

Vlastnosti pro extra pohodlí

Asférický design - tato konstrukce čočky má pozitivní vliv na kvalitu vidění. Zabraňuje zkreslenému vidění při pohledu přes okraj kontaktní čočky. Asférický design čoček se rovněž doporučuje osobám s velmi nízkým astigmatismem.

Úprava okrajů - při výrobě TopVue One+ jsou okraje čoček upraveny technologií zvanou Smooth Ski Shape. Oči ani oční víčka čočku při nošení absolutně nepocítí.

Hyaluronát sodný - TopVue One+ jsou uloženy v blistru ve fyziologickém roztoku. Roztok je obohacen o hyaluronát sodný, který je dokonale biokompatibilní a navíc funguje jako lubrikant. Čočka tedy bude pohodná ihned po nasazení.

Zdravé a jednoduché nošení čoček

Protože jsou čočky TopVue One+ jednorázové, ráno si je nasadíte a večer vyhodíte. Nepotřebujete k nim žádné pouzdro, žádný roztok ani žádné další příslušenství. Každodenní výměna čočky je navíc považována za nejzdravější způsob nošení, protože si každý den nasadíte novou a dokonale čistou čočku.

Taková kombinace představuje ideální čočky pro aktivní životní styl – cestování, sport, dlouhé nošení… TopVue One+ vás podrží v každé situaci.

Vlastnosti - TopVue One+ (5 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 5 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 53%
Propustnost kyslíku: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Markéta

Dobrý den, jsou tyto jednodenní čočky vhodnou alternativou k měsíčním top vue air? Nikdy jsem jednodenní čočky neměla, tak nevím, jaké vybrat. Materiál i hodnoty zakřivení jsou totožné. Dekuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto čočky jsou dobrou volbou. Ovšem ač jsou čočky také ze silikon-hydrogelového materiálu, jde o jiný typ, takže Vám takto na dálku nejsme schopni říci, jestli Vám čočky v tomto směru budou vyhovovat. Snášenlivost jednotlivých materiálů je velmi individuální záležitost. Z hlediska velikostních parametrů by problém být neměl. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Novotný

Nalákala mě cena a opravdu hodně překvapila kvalita. Čočky jsou opravdu příjemné celý den.