Garance vrácení peněz

TopVue Plus (6 čoček)

239 Kč
95% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? středa 17.7. zvolte parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 249 Kč 209 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
239 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Plus

Měsíční kontaktní čočky TopVue Plus jsou vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, který se vyznačuje vysokým obsahem vody. TopVue Plus navíc obsahují UV filtr a chrání tak oči před škodlivým UVA i UVB zářením. Čočky však zcela nenahrazují ochranné pomůcky a je nutné je doplnit o kvalitní sluneční brýle. Pro snadnější manipulaci jsou čočky lehce zabarvené.
Čočky mají zcela běžné zakřivení 8,60 mm a průměr 14,30 mm. U průměru čoček došlo k nepatrné změně (dříve 14,20 mm). Tato drobná úprava průměru výrobcem ovšem nemá vliv na komfort při nošení.
Při výrobě je využívána Radial Edge Technology, která garantuje rovnoměrnou tloušťku okraje. Snižuje se tak tření očního víčka o čočku, což současně zvyšuje pohodlí pro nositele.

Perioda výměny

Kontaktní čočky TopVue Plus jsou určeny pro denní režim nošení s periodou výměny 30 dnů. Čočky neumožňují prodloužený ani kontinuální režim nošení a je nutné je na noc vždy uložit k regeneraci do pouzdra s roztokem.

Vlastnosti - TopVue Plus (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Jméno produktu: TopVue Plus
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (41)

Máte nějaké otázky nebo názor?
KATEŘINA MEJSTŘÍKOVÁ

Dobrý den, měla jsem čočky Cooper vision Switch EVOLVE, pravé oko -1,25. levé oko -1,75 zakřivení a průměr jak jsem psala viz dole.. děkuji za odpověď Dobrý den, mohu používat tyto čočky, když jsem měla zakřivení 8,40 a průměr 14,20? Děkuji za odpověď KM Odpověď info@cocky-optika.cz Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je tolerována mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Bohužel však uvádíte pouze hodnoty kontaktních čoček, které jste nosila, nikoliv hodnoty naměřené odborníkem. Každopádně u vybraných balení čoček TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, lze je podle podmínek služby vrátit a my Vám vrátíme peníze. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za další komentář. Co se velikostních parametrů týče, jsou důležité hodnoty naměřené očním specialistou. Tolerovaná mezní odchylka od těchto hodnot je ±0,20 mm. Pokud tedy hodnoty naměřené odborníkem odpovídaly čočkám, které jste nosila (tedy naměřené zakřivení rohovky je 8,40 mm a doporučený průměr 14,20 mm), mohly by Vám tyto čočky sednout. Ovšem s jistotou to nelze říci. Pokud si vyberete čočky s příliš velkým zakřivením, nebude čočka na oku správně sedět, bude "plavat" a korekce zraku nebude v pořádku. Pokud si naopak zvolíte příliš malé zakřivení, bude čočka oko "škrtit". Z tohoto důvodu je lepší nové čočky řešit s odborníkem. Navíc toto jsou hydrogelové kontaktní čočky, dříve jste nosila silikon-hydrogelové čočky a nemusel by Vám tedy vyhovovat materiál, z kterého jsou čočky vyrobené. Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout např. čočky Avaira Vitality od výrobce CooperVision se stejnými parametry jako Vámi zmiňované čočky. Mějte však na paměti, že pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, nelze na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit eventuální reklamaci. Případně bychom Vám mohli nabídnout silikon-hydrogelové čočky TopVue Air. Na vybraná balení čoček TopVue lze využít službu Garance vrácení peněz. Nemusíte se proto obávat čočky vyzkoušet. Veškeré informace o službě naleznete v prokliku. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
KATEŘINA MEJSTŘÍKOVÁ

Dobrý den, mohu používat tyto čočky, když jsem měla zakřivení 8,40 a průměr 14,20? Děkuji za odpověď KM

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je tolerována mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Bohužel však uvádíte pouze hodnoty kontaktních čoček, které jste nosila, nikoliv hodnoty naměřené odborníkem. Každopádně u vybraných balení čoček TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud Vám nebudou vyhovovat, lze je podle podmínek služby vrátit a my Vám vrátíme peníze. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Vejn

Dobrý den - používal jsem čocky Frequency 55 aspheric které nemají konkurenci a byli nejlepší co jsem kdy mohl nosit- hledám za ně dost dlouho náhradu bylo mi nabídnuta tato značka ovšem nelze objednat parametry - 6,75 nechápu proč. -6,5 je málo a 7,00 je moc.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou skutečně velmi dobrou alternativou. Někteří výrobci však od vyšších hodnot vyrábějí čočky s odstupem o 0,50 dioptrie a ne o 0,25 dioptrie, jako je tomu v tomto případě. Bohužel s touto situací nemůžeme nic dělat. Z čoček s hodnotou dioptrie -6,75 Vám můžeme nabídnout Air Optix plus HydraGlyde nebo Clariti Elite. U ostatních typů čoček pravděpodobně narazíte na stejný problém. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Martina

Dobrý den, několik let jsem používala čočky Frequency 55, jejich neustále rostoucí cena mě tak trochu donutila se podívat na jinou značku. Tato značka se zdá být adekvátní náhrada za Frequency 55 , ale mají rozdílné zakřivení i průměr. Je možné je i tak používat? Dioptrie mám -1,5. Ještě jsem asi měla dopsat, že zakřivení je 8,7 a průměr 14,4. Omlouvám se za spam. Ještě jednou děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou vhodnou alternativou za čočky Frequency 55, protože jsou vyrobeny ze stejného materiálu. U hodnot zakřivení a průměru je povolená mezní odchylka +/- 0,20 mm. Vaše oči by tedy měly tento rozdíl bez potíží zpracovat. Značka TopVue navíc disponuje službou Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z jakéhokoliv důvodu nevyhovovaly, můžete tuto službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Budete-li mít další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Hezký den.
Simona Klímková

Dobrý den, objednala jsem si tuto značku kontaktních čoček na místo dříve používaných Frequency 55. Opravdu jsou velmi pohodlné, nevyhovuje mi však zakřivení 8,6. Potřebuji zřejmě 8,7, jaké mají Frequency. Můžete mi poradit značku kontaktních čoček s tímto zakřivením a dioptriemi -7,25? Děkuji Klímková Simona

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky se zakřivením 8,70 mm máme v nabídce pouze jedny, a to čočky SofLens 38. Tyto čočky však nedělají čočky s hodnotou dioptrie -7,25. Hezký den.
Simona Klímková

Dobrý den, chtěla jsem objednat kontaktní čočky zn.FREQUENCY 55, která léta používám a s hrůzou jsem zjistila, že se již nevyrábí. Vámi nabízená náhradní značka kontaktní čoček nemá zakřivení 8,7 a velikost dioptrií -7,25, které používám? Děkuji za brzkou odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel je to tak, tyto čočky se přestaly vyrábět. Kontaktní čočky TopVue Plus jsou výbornou alternativou, protože jsou vyrobené ze stejného druhu hydrogelového materiálu. Zakřivení menší o 0,10 mm by Vaše oči měly bez potíží zpracovat. Bohužel tyto čočky nenabízí Vaši dioptrickou hodnotu. Můžete vyzkoušet čočky s hodnotou dioptrie -7,00 a v případě, že by korekce nebyla dobrá, mohla byste využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Čočky, které nabízejí dioptrii -7,25 není příliš mnoho a jde o čočky, ze silikon-hydrogelového materiálu. Jedná se o čočky Air Optix Aqua, Air Optix Night and Day Aqua, Air Optix plus HydraGlyde a Clariti Elite. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Olda H.

Moc příjemné čočky a za fajn peníze.

Jirka

Dobrý den, mám dioptrie -7.00 na pravém a -6.75 na levém oku. S jakými dioptriemi by bylo ideální si tyto čočky objednat? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. S těmito dioptriemi na brýlích bychom Vám pro kontaktní čočky doporučili -6,50 pro pravé oko a -6,25 pro oko levé. Pokud by Vám snad takové hodnoty, nebo cokoli jiného, na čočkách nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Dagmar Červinková

Dobrý den, nosím multifokální brýle, dálka - 3 a - 3,5, blízko 1.75 a 2,25. Lékařská zpráva - 3,0 Dsf 5/5 a - 3,5 Dsf 5/5, do bl. nejlépe add +1,25 Dsf J. č. 1. Zvažuji multifokální čočky, jaké dioptrie byste mi doporučili ? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Neuvádíte, které dioptrie jsou pro pravé oko a které jsou pro oko levé. Doporučili bychom volit dioptrii -3,00 a pro druhé oko -3,25. Adici pak opravdu ideálně +1,25. To pak záleží na konkrétních kontaktních čočkách. U multifokálních čoček je adice dána různě. Některé čočky mají dány adici přesně, jiné nabízí hodnoty max add +1,00 a podobně. Výběr prvních multifokálních čoček je lepší nechat na kontaktologovi, u kterého je budete moci i vyzkoušet. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Zdeněk Mihula

Dobrý den, zvažuji přejít na tyto čočky z Optima FW. U svých současných čoček mám zakřivení 8,7, zatímco tyto mají 8,6. Je to velký rozdíl? Děkuju

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl v zakřivení je minimální. Při nošení by to nemělo představovat problém. Mezi čočkami jsou sice ještě jiné drobné odlišnosti, ale u čoček TopVue je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže jsou na vyzkoušení ideální. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Monika Jurková

Dobrý den. Ráda bych si nechala poradit jaké měsíční kontaktní čočky TopVue vybrat. Používala jsem Frequency XC, nyní 14-denní Acuvue Oasys. Dekuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. V případě, že Vám vyhovovaly oba typy čoček, které jste uvedla, můžeme Vám doporučit tyto TopVue Plus i TopVue Air. U čoček TopVue je zavedena služba Garance vrácení peněz. Jak u Vašich dosavadních čoček, tak u TopVue jde o hydrogelové a silikon-hydrogelové čočky. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám Zatím mějte hezký den.
Burešová Mirka

Vyhovuje mi jemnější materiál čoček. Nasazení mi nedělá žádný problém a čočky v oku vůbec necítím. Jsem rozhodně spokojená.

Stáňa

pohodlné a pro oči jemňoučké.

Pavlína Hronová

Asi to vyzní hloupě, ale čočky jsou pořád tak hezky slizké, takže v oku nejsou cítit ani při mrkání a tak. Když je nasazuji, hezky a rychle se přichytí na oko. Určitě můžu doporučit.

Klárka Sklářová

Jsou celkem levné v porovnání se známými značkami. Nic špatného jsem na nich ale nenašla. Nosím je každý den a oči jsou naprosto spokojené a v pořádku.

Eliáš Jarda

Super. Nemám co vytknout. Nosím je každý den už cca dva a půl roku.

Vítek

Určitě spokojenost. Jiné čočky mi nikdy nevydržely celý měsíc.

Tereza Dvořáková

Dobrý den, několik posledních let jsem nosila kontaktní čočky Biofinity a značka TopVue mě zaujala vzhledem k nižší ceně a dobrým recenzím. Můžete mi prosím poradit, které měsíční TopVue jsou ty nejlepší, respektive nejpodobnější Biofinity? Děkuji

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jako náhradu za Biofinity Vám určitě doporučujeme TopVue Air. Kdyby Vám z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme hezký den.
Pešková Dana

Jsou hodně jemné. V očích je necítím a jsem s nimi úplně ale úplně moc spokojená.

Radka Ďugelová

Přešla jsem z jednodenních čoček na tyhle měsíční a vše v poho. Nošení je pohodlné, čočky mě vyjdou levněji a péče je snadná.

Klára J

Dobrý den, chtěla bych přejít na jiné čočky TopVuePlus. Na pravém oku mam -5,25 sph, -1cyl, 29ax. Ne levém -5,5sph -1,25cyl 165ax. Chtěla bych se zeptat jestli můžu i cylindrem používat sférické čočky nebo budu muset používat torické? Taky vím, že díky cylindru je nutný přepočet dioptrii, mohli byste i prosím poradit jak to přepočítat? Děkuji za odpověd

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Používat sférické kontaktní čočky lze, pokud je naměřený cylindr nižší než 0,75. U parametrů, které byly naměřeny Vám, již přepočet na sférické čočky nedoporučujeme. Je zde poměrně velká pravděpodobnost, že by vidění nebylo dokonalé. TopVue Plus bohužel nenabízí torickou verzi, ale z řady TopVue Vám můžeme doporučit měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism. Pro pravé oko byste si měla vybrat čočky s dioptrií -5,00, cylindrem -0,75, osou 30° a pro levé oko dioptrii -5,25, cylindrem -0,75 a osou 160°. TopVue Air for Astigmatism najdete i v balení po jedné čočce. Můžete si tedy objednat tyto čočky a vyzkoušet, zda Vám vyhovují. Pokud objednáte klasickou velikost balení, můžete případně využít služby Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů nám určitě napište. Zatím přejeme hezký den.
Dagmar Lukšová

Snadno se mi s nimi zachází. Moje staré čočky jsem měla problém dostat do oka i z oka. Nesrovnatelný rozdíl. Plus jsou o milion procent lepší. Cena je super, protože mám na obě oči stejnou dioptrii.

Jana

Dobrý den, chci přejít z Frequency XC na levnější čočky. Doporučejete Topvue Air nebo Topvue Plus nebo zcela jiné? Děkuji Jana

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Pravě teď je ideální čas na hledaní nových kontaktních čoček, protože výrobce ukončil distribuci a výrobu Frequency XC. Jako náhrada Frequency XC mohou sloužit TopVue Plus i TopVue Air. Záleží na Vašich očích, které čočky pro ně budou více vyhovující. TopVue Plus jsou, stejně jako Frequncy XC, vyrobeny z hydrogelového materiálu, kde obsah vody převažuje nad propustností kyslíku. Kontaktní čočky TopVue můžete bez obav vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Petr Nosál

Čočky jsem koupil na základě pozitivních komentářů a musím říci, že to byla skvělá volba :) čočky jsou velmi dobré a určitě je příště koupím znovu. Díky Petr

David

Dobrý den, jak je to prosím s propustností kyslíku? Přijde mě, že 27 Dk/t je velice malá hodnota?

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Propustnost kyslíku kontaktních čoček i obsah vody se odvíjí od použitého materiálu. Samozřejmě lze říci, že tato hodnota patří mezi nižší, ale záleží na očích nositele, jaké vlastnosti čoček vyžadují - zda je pro ně důležitější vysoký obsah vody, nebo propustnost kyslíku. Tyto čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu a převažuje u nich obsah vody. Z řady TopVue vynikají propustností kyslíku TopVue Premium a TopVue Air. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.
Kateřina Sedlářová

Děkuji moc za odpověď a omlouvám se, že jsem nenapsala +/-, Takže napravuji je to -0,5. Předem moc děkuji za odpověď. Krásný den

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za doplnění informací. Měly by Vám vyhovovat kontaktní čočky pro pravé oko s dioptrií -2,50 a pro levé oko -2,25. Jak jsme psali v předešlé odpovědi, TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelového materiálu stejně jako Vaše dosavadní čočky. U TopVue nemusíte mít strach, že by Vám nevyhovovaly a Vy jste tak přišla o investované peníze. U čoček funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud budete chtít vědět cokoli dalšího, napište nám. Přejeme krásný den.
Kateřina Sedlářová

Dobrý den, doposud nosím kontaktní čočky Air Optix Aqua, po výměně za nové balení (ze dne na den) jsem začala mít problémy ve spojení rozmazaného vidění. Když si vezmu brýle, tak vidím normálně. Byla jsem u očního lékaře a ten mi řekl, že se mi zrak nezhoršili, ani netrpím žádnou jinou vadou a pod. Tak se chci zeptat, zda by mi mohlo pomoci přejít na jinou značku? Např. TopVue Plus ? Druhý dotaz je na: pravé oko mám -2.50 dioprie a na levém oku -2.00 dioptrie + cylindr DP 0,5 osa 0°, tak by mě zajímalo zda se to nějak u kontaktních čoček řeší, či je to jen u brýlí. Děkuji moc za odpověď.

Odpověď info@cocky-optika.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Naměřený cylindr znamená oční vadu astigmatismus. Tyto hodnoty jsou ale velmi nízké, takže není nutná korekce torickými čočkami. Je ale nutné udělat přepočet a tím malou úpravu dioptrií pro sférické čočky. Bohužel jste ale neuvedla před cylindrickými hodnotami znaménko +/-, které je pro přepočet důležité. Pokud informace doplníte, napíšeme Vám potřebnou dioptrii pro kontaktní čočky. A pokud jde o náhlé neostré vidění, nedokážeme bohužel posoudit, čím je způsobeno. Může se ale stát, že i po dlouhodobém nošení přestanou čočky očím nositele vyhovovat. Můžete samozřejmě zkusit jinou značku. Z řady TopVue bychom Vám doporučili TopVue Air. Jsou vyrobeny ze siliko-hydrogelového materiálu, stejně jako Vaše dosavadní čočky. Přejeme hezký den.
Kamil Červený

příjemné čočky, které mi jako jedny z mála vydrží fakt celý měsíc. jsem spokojeny a jiné zatím nehledám

Kamila F.

Úplně cítím, jak oči dýchají. Nikdy nemám večer oči podrážděné a ani nic takového. Spokojenost!

adela s

první čočky se kterými vůbec nevím o tom že mám něco v očícj. určitě velká spokojenost a budu dál objednávat. díky

E. Vácha

Ověřená značka. Čočky skvěle sedí a na žádný problém jsem nenarazil.

Holinger Milan

Dal jsem na pozitivní recenze a nelituju. Koupil jsem rovnou 3 balení a příště se zazásobím znovu.

Petra

Dobrý den, dosud jsem používala čočky Frequency 55, nyní se prý už nebudou nadále vyrábět, je tedy možné přestoupit nově na tyto kontaktní čočky, když parametry jsou dle popisu zcela totožné? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, ano, tyto čočky jsou vhodnou alternativou. Změna značky je ale individuální záležitostí, nemůžeme Vám tedy zaručit, že Vám čočky budou 100 % vyhovovat. Pokud nebudete spokojená, můžete využít Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Roman Filip

Přijdou mi komfortní, dobře se s nimi manipuluje a hlavně vůbec neunavují oči.

L. Jantač

V oku je téměř nevnímám, ještě se mi nestalo, že by mi vyschly nebo že bych na ně musel použít zvlhčující kapky. Doporučuji.

Sylva

Dobrý den, dosud jsem používala Surevue zakř.8,0 a prům.14,00. Doporučujete TopVue Plus s jiným zakřivením - budou čočky sedět? Děkuji za info.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, takový rozdíl by Vám při nošení neměl působit žádné potíže. Tyto kontaktní čočky navíc můžete objednat na zkoušku, a pokud Vám nebudou sedět, můžete nám je dle pravidel "Garance vrácení peněz" zaslat zpět a my Vám vrátíme plnou sumu. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.

Vojtěch

Doporučuji! čočky jsou v očích celý den pohodlné, nevysušují se a skvěle sedí.

Monika Šťastná

Dobrý den, jaká je propustnost kyslíku? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den,

propustnost kyslíku u těchto čoček je je 27 Dk/t.

Bořek

Čočky v očích nejsou cítit, ani po delším nošení z nich nebolí oči a jsou za skvělou cenu. Určitě vyzkoušejte.

Pohonský I.

Dobrý den, jaký mají čočky obsah vody?

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, tyto čočky obsahují 55 % vody.

David N.

Pohodlné a velmi kvalitní čočky. Mohu jedině doporučit.