Zopakujte poslední objednávku

TopVue Plus (6 čoček)

attributesPrimary

Pondělí 22.1.

cleaner
blank
356 Kč
Doprava zdarma
Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...
TopVue Plus (6 čoček)
Hodnocení uživatelů (46x)

Cena: 616 Kč
Ušetříte: 38 Kč
Poštovné: Zdarma

Cena: 686 Kč
Ušetříte: 29 Kč
Poštovné: Zdarma

Kontaktní čočky TopVue Plus

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem. Čočky jsou pro lepší manipulaci jemně zabarveny.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Plus jsou určeny pro každodenní nošení s periodou výměny 1 páru po 30 dnech. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

UV filtr

TopVue Plus jsou vybaveny ochranným UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Jelikož UV filtr ochrání jen část oka a větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je třeba ochranu zajistit i slunečními brýlemi.

Hydratace pro zdravé oči

Precizní design čoček TopVue Plus zaručuje správné množství pohybu na oku. To spolu s vysokým obsahem vody (55%) zajišťuje konstantní rehydrataci čoček, což kromě zvyšování pohodlnosti čoček během celodenního nošení také pozitivně působí i na zdraví očí.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -15.00 do +6.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 55%
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 6 čoček
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

 • Klára J

  Dobrý den, chtěla bych přejít na jiné čočky TopVuePlus. Na pravém oku mam –5,25 sph, –1cyl, 29ax. Ne levém –5,5sph –1,25cyl 165ax. Chtěla bych se zeptat jestli můžu i cylindrem používat sférické čočky nebo budu muset používat torické? Taky vím, že díky cylindru je nutný přepočet dioptrii, mohli byste i prosím poradit jak to přepočítat? Děkuji za odpověd

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Používat sférické kontaktní čočky lze, pokud je naměřený cylindr nižší než 0,75. U parametrů, které byly naměřeny Vám, již přepočet na sférické čočky nedoporučujeme. Je zde poměrně velká pravděpodobnost, že by vidění nebylo dokonalé. TopVue Plus bohužel nenabízí torickou verzi, ale z řady TopVue Vám můžeme doporučit měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism. Pro pravé oko byste si měla vybrat čočky s dioptrií –5,00, cylindrem –0,75, osou 30° a pro levé oko dioptrii –5,25, cylindrem –0,75 a osou 160°. TopVue Air for Astigmatism najdete i v balení po jedné čočce. Můžete si tedy objednat tyto čočky a vyzkoušet, zda Vám vyhovují. Pokud objednáte klasickou velikost balení, můžete případně využít služby Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů nám určitě napište. Zatím přejeme hezký den.

 • Dagmar Lukšová

  Snadno se mi s nimi zachází. Moje staré čočky jsem měla problém dostat do oka i z oka. Nesrovnatelný rozdíl. Plus jsou o milion procent lepší. Cena je super, protože mám na obě oči stejnou dioptrii.

 • Jana

  Dobrý den, chci přejít z Frequency XC na levnější čočky. Doporučejete Topvue Air nebo Topvue Plus nebo zcela jiné? Děkuji Jana

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Pravě teď je ideální čas na hledaní nových kontaktních čoček, protože výrobce ukončil distribuci a výrobu Frequency XC. Jako náhrada Frequency XC mohou sloužit TopVue Plus i TopVue Air. Záleží na Vašich očích, které čočky pro ně budou více vyhovující. TopVue Plus jsou, stejně jako Frequncy XC, vyrobeny z hydrogelového materiálu, kde obsah vody převažuje nad propustností kyslíku. Kontaktní čočky TopVue můžete bez obav vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Petr Nosál

  Čočky jsem koupil na základě pozitivních komentářů a musím říci, že to byla skvělá volba :) čočky jsou velmi dobré a určitě je příště koupím znovu. Díky Petr

 • David

  Dobrý den, jak je to prosím s propustností kyslíku? Přijde mě, že 27 Dk/t je velice malá hodnota?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Propustnost kyslíku kontaktních čoček i obsah vody se odvíjí od použitého materiálu. Samozřejmě lze říci, že tato hodnota patří mezi nižší, ale záleží na očích nositele, jaké vlastnosti čoček vyžadují – zda je pro ně důležitější vysoký obsah vody, nebo propustnost kyslíku. Tyto čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu a převažuje u nich obsah vody. Z řady TopVue vynikají propustností kyslíku TopVue Premium a TopVue Air. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Kateřina Sedlářová

  Děkuji moc za odpověď a omlouvám se, že jsem nenapsala +/-, Takže napravuji je to –0,5. Předem moc děkuji za odpověď. Krásný den

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za doplnění informací. Měly by Vám vyhovovat kontaktní čočky pro pravé oko s dioptrií –2,50 a pro levé oko –2,25. Jak jsme psali v předešlé odpovědi, TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelového materiálu stejně jako Vaše dosavadní čočky. U TopVue nemusíte mít strach, že by Vám nevyhovovaly a Vy jste tak přišla o investované peníze. U čoček funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud budete chtít vědět cokoli dalšího, napište nám. Přejeme krásný den.

 • Kateřina Sedlářová

  Dobrý den, doposud nosím kontaktní čočky Air Optix Aqua, po výměně za nové balení (ze dne na den) jsem začala mít problémy ve spojení rozmazaného vidění. Když si vezmu brýle, tak vidím normálně. Byla jsem u očního lékaře a ten mi řekl, že se mi zrak nezhoršili, ani netrpím žádnou jinou vadou a pod. Tak se chci zeptat, zda by mi mohlo pomoci přejít na jinou značku? Např. TopVue Plus ? Druhý dotaz je na: pravé oko mám –2.50 dioprie a na levém oku –2.00 dioptrie + cylindr DP 0,5 osa 0°, tak by mě zajímalo zda se to nějak u kontaktních čoček řeší, či je to jen u brýlí. Děkuji moc za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Naměřený cylindr znamená oční vadu astigmatismus. Tyto hodnoty jsou ale velmi nízké, takže není nutná korekce torickými čočkami. Je ale nutné udělat přepočet a tím malou úpravu dioptrií pro sférické čočky. Bohužel jste ale neuvedla před cylindrickými hodnotami znaménko +/-, které je pro přepočet důležité. Pokud informace doplníte, napíšeme Vám potřebnou dioptrii pro kontaktní čočky. A pokud jde o náhlé neostré vidění, nedokážeme bohužel posoudit, čím je způsobeno. Může se ale stát, že i po dlouhodobém nošení přestanou čočky očím nositele vyhovovat. Můžete samozřejmě zkusit jinou značku. Z řady TopVue bychom Vám doporučili TopVue Air. Jsou vyrobeny ze siliko-hydrogelového materiálu, stejně jako Vaše dosavadní čočky. Přejeme hezký den.

 • Kamil Červený

  příjemné čočky, které mi jako jedny z mála vydrží fakt celý měsíc. jsem spokojeny a jiné zatím nehledám

 • Kamila F.

  Úplně cítím, jak oči dýchají. Nikdy nemám večer oči podrážděné a ani nic takového. Spokojenost!

 • adela s

  první čočky se kterými vůbec nevím o tom že mám něco v očícj. určitě velká spokojenost a budu dál objednávat. díky

 • E. Vácha

  Ověřená značka. Čočky skvěle sedí a na žádný problém jsem nenarazil.

 • Holinger Milan

  Dal jsem na pozitivní recenze a nelituju. Koupil jsem rovnou 3 balení a příště se zazásobím znovu.

 • Petra

  Dobrý den,

  dosud jsem používala čočky Frequency 55, nyní se prý už nebudou nadále vyrábět, je tedy možné přestoupit nově na tyto kontaktní čočky, když parametry jsou dle popisu zcela totožné?

  Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, tyto čočky jsou vhodnou alternativou. Změna značky je ale individuální záležitostí, nemůžeme Vám tedy zaručit, že Vám čočky budou 100 % vyhovovat. Pokud nebudete spokojená, můžete využít Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Roman Filip

  Přijdou mi komfortní, dobře se s nimi manipuluje a hlavně vůbec neunavují oči.

 • L. Jantač

  V oku je téměř nevnímám, ještě se mi nestalo, že by mi vyschly nebo že bych na ně musel použít zvlhčující kapky. Doporučuji.

 • Sylva

  Dobrý den, dosud jsem používala Surevue zakř.8,0 a prům.14,00. Do­poručujete TopVue Plus s jiným zakřivením – budou čočky sedět? Děkuji za info.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, obecně platí, že rozdíl do 0.20 by nositelům neměl působit potíže, ve Vašem případě Vám to ale slíbit nemůžeme, snášenlivost rozdílů hodnot je velmi individuální. Tyto kontaktní čočky ale můžete objednat na zkoušku, a pokud Vám nebudou sedět, můžete nám je dle pravidel „Garance vrácení peněz“ zaslat zpět a my Vám vrátíme plnou sumu. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.

 • Vojtěch

  Doporučuji! čočky jsou v očích celý den pohodlné, nevysušují se a skvěle sedí.

 • Monika Šťastná

  Dobrý den, jaká je propustnost kyslíku? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  propustnost kyslíku u těchto čoček je je 27 Dk/t.

 • Bořek

  Čočky v očích nejsou cítit, ani po delším nošení z nich nebolí oči a jsou za skvělou cenu. Určitě vyzkoušejte.

 • Pohonský I.

  Dobrý den, jaký mají čočky obsah vody?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, tyto čočky obsahují 55 % vody.

 • David N.

  Pohodlné a velmi kvalitní čočky. Mohu jedině doporučit.

TopVue Plus (6 čoček)

TopVue Plus (6 čoček)

TopVue Plus (6 čoček)

356 Kč

Skladem > 1000 ks