TopVue Premium (6 čoček)

Akce
Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance 365

Zvýhodněná cena!

attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank
Cena za položku
339 Kč
339 Kč 449 Kč
Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. Více informací...
TopVue Premium (6 čoček) - Čtrnáctidenní kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (174x)

Cena: 570 Kč
Ušetříte: 67 Kč
Poštovné: Zdarma

Cena: 673 Kč
Ušetříte: 25 Kč
Poštovné: Zdarma

Kontaktní čočky TopVue Premium

TopVue Premium jsou novinkou řady TopVue – čtrnáctidenní kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.

Pro zachování zdraví očí

Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťují TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody, jejíž podíl činí 45 %. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Množství vody: 45%
Expirace: 48 měsíců a více
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Michaela Daňková

  Na základě těchto recenzí jsem si čočky objednala. Bohužel mi vůbec nevyhovujou, stále je cítím v oku, vidím rozmazaně, budu tedy vracet na základě garance vrácení peněz, doufám tedy že to tak funguje a peníze mi budou vráceny.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Pokud budou dodrženy podmínky služby, samozřejmě Vám peníze vrátíme. Pokud byste potřebovala s čímkoli pomoci, obraťte se na nás. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Lenka

  Dobrý chtěla bych se zeptat zda je jedno jaký roztok So k čočkám objednám ?? Nebo zda mi neejakky doporučíte ?? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ke kontaktním čočkám TopVue doporučujeme roztoky Gelone a Laim-Care. Když si vyberete z těchto dvou značek, bude to ideální. Roztoky obsahují hyaluronát sodný, který funguje jako účinný lubrikant. Roztoky tak mají pozitivní vliv i na pohodlí při nošení kontaktních čoček. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Anna

  Vyzkoušela jsem tyto čočky na základě velkého množství kladných recenzí. Bohužel mi absolutně nesedly. Mám po nich unavené, suché oči a po několika hodinách jsou mi nepříjemné v oku. Pokorně se tedy vrátím k Oasys a budu doufat, že garance vrácení peněz opravdu funguje. Samotné doručení a kontakt s e-shopem ale byly doteď na jedničku.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Určitě nám je pošlete zpět v rámci služby Garance vrácení peněz. Pokud byste potřebovala cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Honza

  Kupoval jsem je dceři, ale při stejných parametrech s nimi vidí hůře než s acuvue moist nebo oasys. Vracíme se tedy k ověřenému modelu. Pozitivní je garance vrácení peněz, tak uvidíme jak zafunguje.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že čočky nevyhovovaly. V případě, že bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Monika

  Jsem s nimi moc spokojená. Dřív jsem zkoušela různé značky a pak jsem vyzkoušela tyhle a už u nich zůstala. Zrovna se chystám objednat :)

 • Martin Pavlík

  Pohodlné čočky, vše bez problému. Doporučuji

 • Kobližková

  Nosila jsem acuvue, ale tyhle mi vyhovují více. Snesu je v očích více hodin.

 • Sabina

  Kupuji čočky pravidelně a ještě se mi nestalo, že bych na mě musela čekat. Vždycky byly druhý den na poště. Jsem spokojená s čočkami i s rychlostí obchodu.

 • Nováková D

  Vybrala jsem si je sice kvůli ceně, ale časem jsem zjistila, že jsou mnohem pohodlnější než Soflens, co jsem nosila. Snížila jsem periodu výměny čoček, protože nechci zatěžovat oči. Časem se třeba dostanu až k jednodenním čočkám.

 • Tereza Volková

  Celý den jsou v oku OK. Nikam se netočí, nijak nesvědí. Opravdu perfektní. Jsem ráda, že mi takhle dobře sedí, protože cena je poměrně nízká.

 • Šelepa Fipil

  Zatím nebyla situace, kdy by mě čočky zradily. V oku sedí skvěle. Nerolují se, oči mě z nich nepálí.

 • Michaela Michalinová

  nosím čočky acuve oasys se zakriveni 8,8. muzu je nahradit tymyto se zakriveni 8,6?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Takový rozdíl by neměl nošení nijak negativně ovlivnit. U čoček TopVue je navíc zavedena služba Garance vrácení peněz. Můžete je tedy vyzkoušet v klidu bez obav ze zbytečného nákupu. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, neváhejte nám napsat. Přejeme hezký den.

 • Andy K-

  Zkoušela jsem čočky měnit každý den a měla jsem i měsíční. Myslím, že tohle je ideální kompromis, ať už jde o cenu i nošení. Rozhodně jsem spokojená.

 • Honza Průcha

  Nosil jsem Air, ale chtěl jsem čočky měnit častěji, tak jsem šel do těchhle Premium a ideál. Předtím to bylo super a i teď jsou oči spokojené.

 • Ivana T.

  Začala jsem si je kupovat místo bi-weekly. U těch starších už nebyla moje dioptrie k sehnání. Jsem ale spokojená s těmihle.

 • Eliška candova

  Dobrý den používala jsem čočky acuvue advance se zakřivením 8.3 chtěla jsem vyzkoušet tyhle myslela jsem že jsou určené na přespávání , nechci je vyndavat z oka každý den doporučuje mi nějaké podobné děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. TopVue Premium bohužel nejsou pro kontinuální nošení vhodné. Tento režim nošení nemusí být vhodný pro každé oči a je tedy nutné předem ho konzultovat s očním lékařem. Přespávání v čočkách je možné například se čtrnáctidenními Acuvue Oasys, měsíčními Air Optix plus HydraGlyde. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme hezký den.

 • Dášenka

  Je mi 14 a s čočkami jsem spoko. Brýle mi vadili.

 • klient

  Dobry den, jaky roztok je k cockam TopVue vhodny. Mohu pouzivat Eso Yal (ruzovy)?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dle našich informací jde o víceúčelový roztok, který poskytuje komplexní péči o všechny měkké kontaktní čočky. Jeho použití by tedy nemělo představovat problém. My zákazníkům doporučujeme roztok Gelone s obsahem kyseliny hyaluronové, který poskytuje čočkám extra lubrikaci. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Andrea K.

  Výborné. Chválím. Nakupuji u váš ráda :)

 • Helena Krupicová

  Děkuji.

 • Helena Krupicová

  Dobrý den, dříve jsem používala Avaira čočky se zakřivením 8,5, mohu místo nich zkusit TopVue Premuim se zakřovením 8,6? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento rozdíl v zakřivení by neměl působit žádné problémy. Zakřivení navíc již nehraje při výběru čoček tak velkou roli jako dříve. Moderní čočky, a patří k nim i TopVue Premium, mají asférický design. Jejich zakřivení není kulovité a jeho hodnota se mění v různých bodech čočky. Čočky mají podobné vlastnosti pokud jde o propustnost kyslíku a obsah vody. Můžete je bez obav vyzkoušet, protože u čoček lze využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Filip

  U mě spokojenost. Určitě doporučuju vyzkoušet.

 • Kateřina Šohajková

  Dobrý den,doporučujete mi tyto čočky a přitom potřebuji zakřivení 8.3. Poslední objednávku jsem měla Advance Hydraclear se zakřivením 8.3

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Čočky TopVue mají asférický design, což znamená, že jejich zakřivení je různé v každém bodě – čočka není zakřivena kulovitě, ale postupně se zplošťuje. U čoček s tímto designem nehraje zakřivení nijak velkou roli a je zde proto velká pravděpodobnost, že by Vám mohly TopVue Premium vyhovovat. Pokud by tomu tak snad nebylo, je zde možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud nám budete chtít napsat cokoli dalšího, jsme tady pro Vás. Zatím přejeme krásný den.

 • Petra Střelečková

  Opravdu vynikající čočky. Předtím jsem pozužívala měsíční (PureVision 2) + často jsem používala kapky na oči. TopVue Premium jsou opravdu ultra jemné, na očích velmi příjemné.

 • Renata Koukalová

  výrobce asi ví proč je pojmenoval premuim jsou totiž nejlepší!

 • Patrik

  Dobrý den, čočky se na noc vyndávají nebo je lze nosit 14 dní v kuse ? Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Premium nejsou určeny ke kontinuálnímu nošení. Není tedy možné v čočkách přespávat. Je nutné je každý večer z očí vyjmout, vyčistit a uložit k regeneraci do pouzdra s roztokem. Přejeme hezký den.

 • Lenka K.

  Výborné čočky! Cena také super!

 • Eliška

  Nosila jsem dřív měsíční čočky a čtrnáctidenní mi připadají šetrnější k očím. Při nošení je snad ani necítím a nikdy jsem s nimi neměla žádný problém, co se kvality týká. Navíc jsou moje dioptrie vždycky skladem, takže i když zapomenu a objednám je na poslední chvíli, tak je mám doma rychle.

 • Marek ČÍž

  U jiných čoček jsem měl často problém s vysycháním očí, takže jsem většinou dokupoval kapky, ale u premium jsem ještě nic takovýho nepotřeboval.

 • Tomášková

  Jsem s nimi spokojená. Po celodenním nošení z nich nemám unavené nebo vysušené oči!

 • Pilař

  Omylem jsem si vybral špatnou dioptrii a objednávku odeslal. Naštěstí mi s tím velmi ochotný zákaznický servis pomohl a objednávku upravil! Ještě jednou moc děkuji!

 • Anna Sehnalová

  Určitě si je objednám znovu. Kvalita vidění je naprosto bezvadná a netrápí mě žádné vysušování nebo škrábání!

 • Eduard

  Dobrý den, už dlouho používám čočky TopVue Air, ale někdy po celodenním nošení už pociťuji lehké škrábání v očích. Měli by být čočky TopVue Premium pro mě lepší volbou nebo jsou co se týče obsahu vody a pohodlí srovnatelné s TopVue Air? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, TopVue Premium by pro Vás mohly být pohodlnější. Doporučujeme je nositelům, kteří mají citlivější oči. Čočky mají tenké okraje a dobře propouští kyslík. Navíc jsou pouze 14 denní, to znamená, že jsou šetrnější k Vaším očím. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • F. Krátký

  Tyto dvoutýdenní čočky bych doporučil všem co mají citlivé oči. po vyzkoušení těchto čoček jsem se zbavil nepříjemného zarudnutí a pálení očí.

 • Monika Hernychová

  Dobrý den, chtěla bych tyto čočky vyzkoušet, ale bojím se, že mi nebudou sedět. Není k dispozici nějaký vzorek? Nyní používám Acuvue Oasys hydraclear. Děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, Moniko, kontaktní čočku TopVue Premium nabízíme k prodeji také po jednom kusu. U této značky je také k dispozici služba Garance vrácení peněz, kde je za určitých podmínek možné kontaktní čočky vrátit. Děkujeme Vám za dotaz a přejeme hezký den.

 • Jitka

  Dobrý den,je možno použít i roztok Opti free?děkuji

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, roztok Opti-free je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček, tedy i pro TopVue Premium.Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

 • Karel

  Dobrý den, jak je to prosím s tím odlišným zakřivením? Na jeden dotaz ohledně přechodu z 8.7 na 8.6 jste odpověděli, že oko toleruje rozdíl až 0.2, a na dotaz ohledně přechodu z 8.3 na 8.6 odpovídáte, že také bez problémů ... Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  u nejnovějších čoček, jako jsou tyto, se výrobci snaží, aby rozdíly v zakřivení a průměru už zákazníci nemuseli rozlišovat. Pokud se rozhodnete pro přechod na čočky TopVue Premium, neměl by rozdíl v zakřivení způsobovat žádné problémy. Čočky mají asférický design, který znamená velkou toleranci v zakřivení.

 • Otakar Polák

  Dobrý den, používám čočky acuvue advance plus se zakřivením 8.3. Jak je to s přechodem na TopVue Premium se zakřivením 8.6? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  ani tento rozdíl v zakřivení by neměl způsobit potíže. TopVue Premium jsou čočky ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu. Navíc u nich momentálně garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

 • Diana

  Dobrý den, jedná se o měkké nebo tvrdé čočky?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den,

  TopVue Premium jsou měkké kont.čočky ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace.

 • Dana

  Velmi příjemné, dokonce jsem v nich usnula při cestě v autobuse a úplně bez problému.

 • Aneta Olšanová

  Dobrý den, v současné době používám Acuvue Advance Plus se zakřivením 8.70 a průměrem 14.0. Je možné přejít na TopVue Premium? Nebudou tyto odchylky problém? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, tyto malé rozdíly v zakřivení a průměru by neměly způsobit žádné problémy.

 • Josef Brotánek

  Na čočky jsem přešel z čoček ACUVUE Oasys, které se v poslední době kvalitativně hodně zhoršily. Jsem velmi spokojený. Zkoušel jsem i TOPVUE měsíční, ale to už je extrém a chce to perfektní péči a hygienu. PREMIUM jsou SUPER. Josef B.

 • štefan M.

  Čočky jsou velmi pohodlné, dlouho vydrží a jsou za skvělou cenu. Doporučuji

 • Daniela

  Příjemné v oku, lehké na manipulaci, jsem s nimi velice spokojená.

 • Tereza

  Čočky mi naprosto vyhovují, jsou pohodlné a lehce se s nimi manipuluje, takže jsou vhodné i pro začátečníky. Cena je velice příjemná.

 • Martin

  Na čočky TopVue premium jsem přešel z Topvue bi-weekly a jsou více pohodlné. Nosím je i 14 hodin denně a při práci na počítači je občas prokapu kapkami. Čočky jsou tenoučké a nejdou v oku vůbec cítit. Skvělá cena.

 • Luděk Doležal

  vyhovují mi jak pohodlím tak na manipulaci

 • Jakub

  Dobrý den, v současnosti používám denní čočky značky 1 Day Acuvue Moist a chtěl bych přejít na 14-denní čočky. Doporučujete tyto či jiné čočky? Děkuji.

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Premium Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení neboť mají u našich zákazníků kladné ohlasy a navíc na ně poskytujeme garanci vrácení peněz.

 • Skvělé čočky, super cena a rychlé doručení, co dodat? :-))

 • Eva Kuchařová

  Vyzkoušela jsem, kriticky zhodnotila a výsledek je více než uspokojivý :-). Může všem doporučit - pohodlné, dobře sedí na oku, snadno se nandavají a bez problémů vydrží i občasné přespání.

 • Honza

  s měsíčními čočkami mívám většinou problém, ke konci měsíce tlačí a řežou. Tyhle čtrnáctidenní jsou trefa do černého na konci druhého týdne stejné pohodlíčko jako na začátku

 • Lucie Krátká

  Dobrý den, tyto čočky jsem zkusila poprvé, no už je mám 3 týdny a zatím si nemohu stěžovat. v oku je necítím a dobře se s nimi zachází...

 • Radek

  Velmi pohodlná čočka.

TopVue Premium (6 čoček)

TopVue Premium (6 čoček)

TopVue Premium (6 čoček)

339 Kč

Skladem > 1000 ks