TopVue Premium for Astigmatism (1 čočka)

106 Kč
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky) - 298 Kč (ušetříte 20 Kč)

Kdy odešleme? Pondělí 18.10. Stock day info: Today 18. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 18. října zvolte parametry
Přidat
249 Kč
Pro objednávky nad 1200 Kč je poštovné zdarma
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
PPL PPL
od 89 Kč
GLS GLS
od 95 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
106 Kč

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.Přejít na základní balení
TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)
Vlastnosti
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Premium for Astigmatism

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Petra

Dobrý den, prosím o radu. Doporučili byste mi nějaké čočky pro Astigmatismus? TopVue Premium mi naprosto vyhovují, jen mám nově na brýlích i cylindr a ráda bych s čočkami viděla stejně ostře jako s brýlemi. Moc děkuji Pravé oko Sph +6,0 Cyl -0,50 Ax 15 Levé oko Sph +6,0 Cyl -0,50 Ax 170

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Astigmatické čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu (až od hodnoty cylindru -0,75). Vaše astigmatické hodnoty jsou zatím příliš nízké, a proto je bude nutné přepočítat na sféru. Proto Vám ke korekci zraku postačí klasické sférické čočky TopVue Premium. Pro obě oči byste měla mít hodnotu dioptrie +6,25. Pokud by Vám korekce zraku nebyla v nějakém ohledu příjemná, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pak už byste se musela obrátit na pomoc očního specialisty. Hezký den.

Jakub

Jaké byste mi doporučili čočky, mám pravé oko dioptrii -5,0, cylindr -2,0 a osa 30, levé oko mám -5,25, cylindr -2,25 a osa 155. Děkuji

Odpověď

info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Podle naměřených hodnot budete určitě potřebovat torické kontaktní čočky. Doporučili bychom Vám vyzkoušet tyto TopVue Premium for Astigmatsim s dioptrií -4,75, cylindrem -1,75 a osou 30° pro pravé oko a pro levé oko s dioptrií -5,00, cylindrem -1,75 a osou 160°. K čočkám budete potřebovat také roztok Gelone pro péči a uložení čoček. Pouzdro je součástí tohoto 360ml balení roztoku. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Vlado

Díky tomuhle balení jsem se nebál vyzkoušet nové čočky. Čočky jsou opravdu příjemné a vidím přes ně fakt dobře. Díky i za rychlost doručení. Dobrý shop!!

Kašna Kamil

Nosím je už půl roku a k brýlím se teda navrátím ani náhodou.

Nina K.

Mám je ráda, protože se s nimi snadno zachází.

marek poláček

sedí mi dobře a jsou příjemné.

Janina Dvořáková

Sedí mi na očích vážně dobře. Vidím pořád ostře, takže se nikam špatně netočí. Jsou i pořád příjemně vlhké a za celý den se mi nestane, že bych čočku v oku cítila. Není suchá a oko taky ne. Já určitě doporučuji vyzkoušet. Už kvůli tomu, že je když tak můžete vrátit.

Růžena

Jsou perfektní. U čoček, co jsem doteď nosila jsem se musela pořád soustředit na správný směr čočky. Tyhle se do té správné polohy dostanou samy.

terka

Měla jsem problém najít si vhodné čočky, protože mi žádné astigmatické doporučené přímo od doktorky neseděly. Tak jsem si říkala, že už nemám co ztratit a vyzkoušela jsem tyhle. Kdo by to byl řekl... Ale všechno OK a vidím skvěle. Čočky ani nedráždí oči. Prostě paráda.

Radim L.

Všechno v nejlepším pořádku. Oči nebyly podrážděné ani unavené.