TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

579 Kč
100% doporučuje
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 1.6. zvolte parametry
Přidat 209 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
209 Kč
Doprava je u tohoto produktu zdarma!
579 Kč

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus - balení po 6 čočkách. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 4 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku.
Více informací...

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků.

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení.

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy.

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat.

Vlastnosti - TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Monika Andrlová

Dobrý den, mohu používat čočky s průměrem 1,5 když mám od doktorky naměřený průměrem 1,2. Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. V případě velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených specialistou. Pokud byste chtěla s výběrem kontaktních čoček poradit, můžete nám zaslat kopii brýlového předpisu na e-mail zákaznického servisu info@cocky-optika.cz nebo všechny hodnoty ze zápisu (včetně znamének) napsat do dalšího komentáře. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Gabriela Klimecká

Dobrý den, Objednala jsem jsi astigmaticke kontaktni čočky dle předpisu lékaře: Dioptrie +1, cylindr -2.25, osa 170.Stejně pro obě oči,avšak na levém oku mi čočka nesedí, nevidím ostře... prosím o radu....kde co upravit? Děkuji.

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli poradit, napište nám prosím dioptrické hodnoty z měření (pro obě oči). Z upravených hodnot, které jste v dotazu uvedla, Vám bohužel nemůžeme pomoci. Hezký den.

Hana Zahradníčková

Dobrý den, na svém předpisu od lékaře mám uvedeno následující: P: Dioptrie -2 DP -1,25 osa 180° L: Dioptrie -1,25 DP -1,5 osa 0° Chtěla bych se zeptat, jaké hodnoty mám proto zvolit v objednávce pro levé oko? Nenabízí se mi varianta DP -1,5 a osa 0°. Moc děkuji za odpověď. Zahradníčková

Odpověď info@cocky-optika.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu, a proto je často nutné brýlové dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček upravit. Pro pravé oko zůstanou hodnoty bez změny a pro levé oko zadáte hodnotu dioptrie -1,25, cylindru -1,25 a osy 180°. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Veronika Tichá

Stejně jako p. Holý jsem nejprve vyzkoušela balení s 1 čočkou. S čočkama jsem byla v pohodě, tak jsem se nebála koupit větší balení.

Jaroslav Holý

Nosil jsem Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism, ale bylo to pro mě cenově příliš náročné. Zkusil jsem tyhle čočky (balení po 1 ks) a vyhovovaly mi. Už je kupuju necelý rok jsem opravdu spokojený.