ColourVUE - BigEyes (2 čočky)

PRODUKT NENÍ DOSTUPNÝ
ColourVUE - BigEyes (2 čočky) - Barevné kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (149x)

Kontaktní čočky BigEyes

Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti ColourVUE. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se zvýrazněním a zvětšením duhovky.

Způsob použití

Každý pár čoček je určený k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je potřeba před spaním vyjmout a přes noc uchovat v roztoku (je možné použít jakoukoli značku). Čočky je potřeba vyhodit po 90ti dnech od prvního použití. Metoda výroby těchto barevných čoček zaručuje vynikající vzdušnost pro oko.

Obsah balení

Balení obsahuje 2 čočky v krabičce (2 blistry, tedy jeden pár). Kontaktní čočky BigEyes jsou určeny pro kosmetické použití (módní doplněk). Nutno podotknout, že výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka, barvou oblečení a doplňků a světelnými podmínkami.

Jedním z nejčastějších dotazů v diskuzích je: „Jaký je rozdíl mezi pravou a levou kontaktní čočkou?“. Odpověď je jednoduchá. Kontaktní čočky můžete použít libovolně pro obě oči, jsou naprosto stejné.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: 0.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 90 dní
Vyrobeno z: Hydrogel Terpolymer
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ne
V balení: 2 čočky
Výrobce: MaxVUE Vision
Zakřivení: 8.6

Komentáře


ColourVUE - BigEyes (2 čočky)

ColourVUE - BigEyes (2 čočky)

ColourVUE - BigEyes (2 čočky)

319 Kč

Skladem: 0 ks