ColourVUE - Glamour (2 čočky)

attributesPrimary

Úterý 21.8.

blank
Cena za položku
349 Kč
349 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 59 Kč
GLS a Zásilkovna.cz Osobní odběr 1669×
od 59 Kč
ColourVUE - Glamour (2 čočky) - Barevné kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (118x)

Barevné kontaktní čočky Glamour

Osilněte prvním pohledem

Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti ColourVUE. Řada barevných čoček Glamour je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se zvýrazněním a zvětšením duhovky.

Způsob použití

Každý pár čoček je určený k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je potřeba před spaním vyjmout a přes noc uchovat v roztoku (je možné použít jakoukoli značku). Čočky je potřeba vyhodit po 90ti dnech od prvního použití.

Obsah balení

Balení obsahuje 2 čočky v krabičce (2 blistry). Kontaktní čočky Glamour jsou určeny pro kosmetické použití (módní doplněk). Nutno podotknout, že výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka, barvou oblečení a doplňků a světelnými podmínkami.

Jedním z nejčastějších dotazů v diskuzích je: „Jaký je rozdíl mezi pravou a levou kontaktní čočkou?“. Odpověď je jednoduchá. Kontaktní čočky můžete použít libovolně pro obě oči, jsou naprosto stejné.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: 0.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 90 dní
Vyrobeno z: Hydrogel Terpolymer
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ne
V balení: 2 čočky
Výrobce: MaxVUE Vision
Zakřivení: 8.6

TopVue Color – nedioptrické (10 čoček)

Chytrá alternativa!

Jednodenní barevné čočky TopVue Color se snadno přizpůsobí oku a mají tmavý prstenec, díky kterému budou Vaše oči opticky větší a výraznější.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 289 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • zuzka.fox

  Dobrý den, může se stát že by mi čočky nemuseli sedět? A jsou vhodné i pro děti?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, může se vám stát, že nebudou čočky sedět. Doporučujeme navštívit pro první objednání kontaktních čoček očního specialistu, který se aplikací čoček zabývá. Po odborném vyšetření a změření parametrů budete seznámena i s manipulací a s péčí o kontaktní čočky. Doporučujeme s ním konzultovat i vhodnost barevných čoček pro děti.

 • Claudie

  Dobry den překryjou modre čočky moje hněde oči?:)

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, i přesto, že jste si vybrala krycí barevné čočky Glamour, nemusíte být naprosto spokojena s výsledným efektem překrytí Vaši hnědých očí. Výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka a světelnými podmínkami, ve kterých jej posuzujeme.

ColourVUE - Glamour (2 čočky)

ColourVUE - Glamour (2 čočky)

ColourVUE - Glamour (2 čočky)

349 Kč

Skladem > 300 ks