ColourVUE - Glamour (2 čočky)

PRODUKT NENÍ DOSTUPNÝ
ColourVUE - Glamour (2 čočky) - Barevné kontaktní čočky
Hodnocení uživatelů (118x)

Barevné kontaktní čočky Glamour

Osilněte prvním pohledem

Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti ColourVUE. Řada barevných čoček Glamour je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se zvýrazněním a zvětšením duhovky.

Způsob použití

Každý pár čoček je určený k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je potřeba před spaním vyjmout a přes noc uchovat v roztoku (je možné použít jakoukoli značku). Čočky je potřeba vyhodit po 90ti dnech od prvního použití.

Obsah balení

Balení obsahuje 2 čočky v krabičce (2 blistry). Kontaktní čočky Glamour jsou určeny pro kosmetické použití (módní doplněk). Nutno podotknout, že výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka, barvou oblečení a doplňků a světelnými podmínkami.

Jedním z nejčastějších dotazů v diskuzích je: „Jaký je rozdíl mezi pravou a levou kontaktní čočkou?“. Odpověď je jednoduchá. Kontaktní čočky můžete použít libovolně pro obě oči, jsou naprosto stejné.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrie: 0.00
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne

Komentáře

Přidat komentář

 • zuzka.fox

  Dobrý den, může se stát že by mi čočky nemuseli sedět? A jsou vhodné i pro děti?

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, ano, může se vám stát, že nebudou čočky sedět. Doporučujeme navštívit pro první objednání kontaktních čoček očního specialistu, který se aplikací čoček zabývá. Po odborném vyšetření a změření parametrů budete seznámena i s manipulací a s péčí o kontaktní čočky. Doporučujeme s ním konzultovat i vhodnost barevných čoček pro děti.

 • Claudie

  Dobry den překryjou modre čočky moje hněde oči?:)

 • info@cocky-optika.cz

  Dobrý den, i přesto, že jste si vybrala krycí barevné čočky Glamour, nemusíte být naprosto spokojena s výsledným efektem překrytí Vaši hnědých očí. Výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka a světelnými podmínkami, ve kterých jej posuzujeme.

ColourVUE - Glamour (2 čočky)

ColourVUE - Glamour (2 čočky)

ColourVUE - Glamour (2 čočky)

349 Kč

Skladem: 0 ks